Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Петро Порошенко повернувся до питання про проведення референдуму

Петро Порошенко передумав і готовий знову розглянути раніше відхилену ним же ідею проведення всеукраїнського референдуму про надання автономії Донбасу.

У разі позитивного рішення більшості жителів України Петро Порошенко зможе зняти з себе гнітючу відповідальність за внесення в Раду відповідних законопроектів, які є вкрай небезпечними для його рейтингу. Якщо громадяни скажуть тверде "ні", то питання з невиконаними мінськими домовленостями виявиться практично вирішеним - влада виконує волю народу.

Багато джерел стверджують, що Петро Порошенко розглядає референдум як альтернативу ОРДЛО. Адже після виборів в ДНР і ЛНР території, як і раніше, не будуть підконтрольними Києву де-факто, але стануть такими де-юре. Жителі Донбасу отримають право брати участь як в парламентських, так і в президентських виборах.

Поки ще не відомо як відреагують на пропозицію про проведення референдуму Німеччина і США.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь