Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Леонід Козаченко звинуватив Яценюка в економічній катастрофі

Президент Української аграрної конфедерації, радник прем’єр-міністра України, депутат Верховної Ради в складі «Блоку Петра Порошенка» Леонід Козаченко звинуватив Арсенія Яценюка в економічній катастрофі, яка загрожує самому існуванню держави, після чого звільнився, повідомляють ЗМІ. 

«Рішення, прийняте мною, обумовлено низьким рейтингом уряду країни за всю історію незалежної України. Результати, яких ми досягли, ставлять під загрозу не просто існування економіки, а існування держави », — цитують заяву Козаченко ЗМІ.

Депутат звинуватив Яценюка в небажанні виконувати реформи і шукати шляхи реальної боротьби з корупцією. Більш того, Козаченко вважає, що фактично уряд України створив прецедент, якого не було ні в одній країні світу.

«Ми попросили технічну допомогу в обсязі 3 мільярди доларів. До роботи в уряді ми залучили значну частину іноземців. Натомість не отримали нічого», — Л.Козаченко.

Президент українських аграріїв назвав кілька причин провальної роботи уряду: це і брак досвіду, і відсутність політичної волі, а також елементарне небажання радитися з громадянським суспільством. Козаченко особливо підкреслив, що протягом року намагався донести свою позицію до Арсенія Яценюка особисто, однак, у останнього за рік так і не знайшлося часу на прийом депутата.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.