Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Путін йде з Сирії, щоб бути ближче до України

Раптово покинути Сирію Володимира Путіна змушує обстановка, яка загостиралася на сході України, — вирішили в Німеччині.

Крістоф Вайнер, кореспондент каналу N24 в Німеччині, висловив свою думку про те, що виведення військ РФ з Сирії обумовлене як мінімум двома причинами — виведення військ позитивно позначиться на іміджі Росії і друга — небезпечна обстановка на сході України.

Перша причина — повернувши свої війська в Росію, Володимир Путін не дає втягнути себе в болото громадянської війни в Сирії. Крім того, слід врахувати, що це тільки часткове виведення військ. У Росії залишаються там два стратегічно важливих плацдарми — авіабаза в Латакії і військово-морська база в Тартусі. Вони допоможуть російському президенту повністю контролювати ситуацію в регіоні.

Подальше перебування військ в Сирії потребує від Росії ведення наземної операції, а це загрожує великими втратами.

Є друга причина, — хоча Володимир Путін не раз заперечував що російські війська є на Донбасі, йому зараз просто необхідно зосередиться на українському питанні, адже обстановка там зараз залишає бажати кращого, вона дуже сильно загострилася і потребує нових фінансових вливань.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.