Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

У США порадили Києву перестати вірити в казки — на допомогу ніхто не прийде

«Україна не повинна зображати з себе «бідну принцесу», яку повинен врятувати «принц на білому коні» в особі європейських країн і США», — написало американське видання Forbes.

Києву слід перестати фантазувати і почати будувати свої відносини з Москвою на новому рівні, спираючись на реальність того, що відбувається. Дуг Бендоу, автор статті, стверджує, що українці нафантазували собі, що дуже скоро Захід прийде і врятує їх. Коли починаєш відкривати їм очі, впевнений автор, відразу ж сипляться звинувачення в дурості і його називають путінською маріонеткою.

Українцям не треба втрачати час, «зображуючи принцесу в біді», яка тільки й чекає коли її врятує «принц на білому коні», маючи на увазі Європу і США. На допомогу їй ніхто не прийде.

Перебуваючи в тривалому очікуванні, Україна стане неспроможною країною.

Хоч Києву і неприємно це чути, але Україна під контролем Росії цілком влаштовує США і Європу, так було тривалий час, так це і залишилося.

Крім того, європейці не хочуть затикати «чорну діру» в економіці України, а американці взагалі не замислюються над тим, існує Україна як держава чи ні.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.