Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

США не збираються обмінювати Савченко

Обіцяний обмін Надії Савченко на двох російських громадян може не відбутися. Проти такої операції виступили США.

Заяву про неможливість обміняти Надію Савченко на громадян Росії — Костянтина Ярошенка та Віктора Бута, сьогодні зробив прес-секретар США Вільям Стівенс.

Незважаючи на те, що  в цей час проходили переговори з обміну Савченко на Бута і Ярошенка, американський прес-секретар прямо заявив, що такий варіант обміну США навіть не розглядають.

Представник посольства пояснив таку позицію наміром строго дотримуватися правових та національних зобов’язань по відношенню до ув’язнених.

Нещодавно з деяких джерел ЗМІ стало відомо, що Росія готова повернути Надію Савченко в Україну на обмін на Костянтина Ярошенка — російського льотчика, засудженого за наркотичну контрабанду, і бізнесмена Віктора Бута, на думку США найбільшого власника зброї в світі.

Обох засудили до 20 років тюремного ув’язнення. Обидва свою провину не визнають.

Марк Фейгін, адвокат Надії Савченко висловив свою думку з приводу обміну його підзахисної. Це, за словами Фейгіна, безсумнівний успіх, причому, неважливо, на кого обміняють Надію Савченко, головне, що вона буде вдома.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.