Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

США не збираються обмінювати Савченко

_________________8

Обіцяний обмін Надії Савченко на двох російських громадян може не відбутися. Проти такої операції виступили США.

Заяву про неможливість обміняти Надію Савченко на громадян Росії — Костянтина Ярошенка та Віктора Бута, сьогодні зробив прес-секретар США Вільям Стівенс.

Незважаючи на те, що  в цей час проходили переговори з обміну Савченко на Бута і Ярошенка, американський прес-секретар прямо заявив, що такий варіант обміну США навіть не розглядають.

Представник посольства пояснив таку позицію наміром строго дотримуватися правових та національних зобов’язань по відношенню до ув’язнених.

Нещодавно з деяких джерел ЗМІ стало відомо, що Росія готова повернути Надію Савченко в Україну на обмін на Костянтина Ярошенка — російського льотчика, засудженого за наркотичну контрабанду, і бізнесмена Віктора Бута, на думку США найбільшого власника зброї в світі.

Обох засудили до 20 років тюремного ув’язнення. Обидва свою провину не визнають.

Марк Фейгін, адвокат Надії Савченко висловив свою думку з приводу обміну його підзахисної. Це, за словами Фейгіна, безсумнівний успіх, причому, неважливо, на кого обміняють Надію Савченко, головне, що вона буде вдома.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.