Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Сьогодні в Україні святкують День захисника України

Принципово нове свято — День захисника України, який замінив День захисника Вітчизни, що святкувався 23 лютого, ось уже 3 рік святкують в Україні.

День захисника України святкують 14 жовтня, він є офіційно неробочим днем.

Шлях становлення нового народного торжества був довгим і непростим. Спочатку було встановлено День Збройних сил України, який святкувався 6 грудня. Вибір дати визначило прийняття закону про Збройні сили двома роками раніше — 6 грудня 1991 року.

День Збройних сил, не дивлячись на те, що він відзначався урочистими церемоніями, зборами, врученнями державних нагород, святковими концертами, привітаннями президента і феєрверками в містах-героях, так і не зміг стати народним. Більшість українців за звичкою, яка збереглася ще з радянських часів, вважали «чоловічим днем» 23 лютого.

У березні 2015-го Верховна Рада прийняла рішення зробити 14-те жовтня неробочим днем. Ця дата була обрана оскільки на цей день припадають ще 3 важливих для українського народу події: це свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва і День заснування Української повстанської армії.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий