Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Скіфське золото повернеться в Україну

Головуючий суддя Дудок ван Хіл на засіданні в Окружному суді Амстердама прийняв рішення про те, що скіфське золото належить Україні, і має бути повернуто в Київ.

Всі домагання анексованого Криму на володіння золотом скіфів були відхилені, оскільки Крим не є державою, а такі рішення можуть прийматися тільки на державному рівні. Постановою суду золото скоро відправиться до Києва, де і буде вирішуватися подальша доля українського надбання.

Юрист колегії адвокатів Анастасія Сивицька, що захищає інтереси кримських музеїв у цьому процесі, заявила що кримські музеї мають намір оскаржити постанову голландського суду.

«Рішення передати Україні вступає в силу після розгляду справи в суді апеляційної інстанції. Апеляція буде подана», - заявила Сивицька.

Питання, хто ж є власником цих експонатів, ніяк не можуть вирішити з 2014 року, після того як золото потрапило на виставку в Археологічний музей Алларда Пірсона в Амстердамі.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь