Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

В Україну заходить медіахолдинг Naspers Classifieds

Південноафриканський медіахолдинг Naspers незабаром запустить в Україні сервіс оголошень з продажу нерухомості Otodom, який буде функціонувати аналогічно вже улюбленому багатьом українцям сервісу онлайн-оголошень OLX. Обидва ресурсу входять в глобальний підрозділ інтернет-комерції Naspers Classifieds.

На відміну від OLX, який не має яскраво вираженої класифікації (на ресурсі можна зустріти приватні оголошення про продаж будь-яких товарів), Otodom буде спеціалізований виключно на операціях з нерухомістю.

"Зараз проект Otodom на початковому етапі розвитку. Ми працюємо над наповненням бази оголошень від агентств нерухомості та забудовників. Otodom буде позиціонувати себе як портал нерухомості для b-to-b. Тобто оголошення поки зможуть розміщувати тільки забудовники і агентства. При цьому розділ нерухомості на OLX.ua, де є багато приватних оголошень (не тільки агентських), продовжить свою роботу", - розповіла PR-менеджер OLX Україна Оксана Венгровська.

Запуск проекту запланований на перший квартал 2017 року.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь