Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Міський транспорт в Україні очікує введення електронного квитка

17 січня на засіданні Верховної Ради України прийнято законопроект про запровадження електронного квитка у міському транспорті. За законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті» проголосувало 265 народних депутатів.

Закон був прийнятий у зв’язку із здійсненням контролю пасажиропотоку у громадському транспорті з морально застарілою і неефективною схемою. Раніше облік вівся за допомогою видачі паперових квитків (часто і зовсім обходилися без них).

Введення нової системи обліку дозволить реально оцінити кількість пасажирів, забезпечить контроль одержуваних перевізниками коштів. Це дозволить своєчасно змінювати вартість проїзду і виділяти з отриманих доходів кошти на оновлення громадського транспорту.

За оцінками фахівців впровадження єдиного електронного проїзного документа може обійтися українським містам в суму близько 10-15 млн євро.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.