Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Прийнято рішення про зону вільної торгівлі України і Канади

Днями стало відомо про те, що федеральний парламент Канади затвердив Договір про зону вільної торгівлі з нашою державою. Переважну більшість голосів нижня палата віддала в третьому і останньому читанні. Угоду вже передано до верхньої палати канадського парламенту, після воно піде на фінальний етап вступу в юридичну силу – підпис губернатору.

У прес-службі поінформували, що керівництвом України і Канади ще в липні 2016 року було підтримано угоду про зону вільної торгівлі. Цей договір передбачав повне скасування податків на переважну групу товарів і знімав наявні торгові рестрикції. А наприкінці минулого року нижня палата канадського парламенту затвердила договір про зону вільної торгівлі з нашою країною.

Вступаючи в силу угода, скасовує всі торгові збори на зернові, хлібобулочні вироби, рибну продукцію, соки, деякий алкоголь, одяг, металопродукцію та електричну техніку протягом привілейованого періоду від 3 до 7 років. Також, протягом цього періоду анулюються мита на ряд агропродукції, будівельних матеріалів та машинобудування (комплектуючі літаків, автомобілів і тракторів).

Потрібно відзначити, що ця угода дає право українським і канадським торговим компаніям брати участь у держзакупівлях обох держав. Таке становище дуже вигідне і для української і для канадської сторони.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь