Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Українка знайшла ключ до лікування раку

На весь світ прогриміло відкриття 28-річної українки доктора наук з ІМБГ НАН України в місті Києві Ольги Броварець. Багато наукових видань з усіх куточків світу пишуть про її відкриття. Сама Ольга дуже скромна і стверджує, що просто робила свою роботу і те, що любить і вміє.

На думку експертів, її знахідка робить можливим повне одужання хворих на рак. Організм чоловіків і жінок містить у собі по 23 пари хромосом. В окремій такий хромосомі є ДНК, в якому записані всі генетичні дані про людину. Форма у ДНК у вигляді скрученої спіралі, якщо її розгорнути, то стане помітно, що кожна пара основ має точну геометричну будову. А пари основ з хворобами (мутаціями) виглядають по-іншому, в науковому світі їх називають «горбатими». У своїх дослідженнях Ользі вдалося з'ясувати, що справа в закономірності, за якою «горбатим» вдається обдурити і вбудуватися в спіраль ДНК, тим самим викликаючи хвороби.

Підставою до появи раку та інших небезпечних недуг, що мають генетичну природу, є ті самі мутації. Відкриття нашої землячки допоможе перемогти рак та інші недуги, викликані цими мутаціями.

Успіх дівчини дуже порадував українців, на сторінках у соцмережах багато з них привітали і побажали Ользі нових перемог у подальших дослідженнях.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь