Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

В Одесі від кору померла дитина

В Одесі від ускладнень, отриманих в результаті захворювання на кір, померла чотирирічна дівчинка. Сумною новиною поділилася Оксана Сивак, заступник міністра охорони здоров'я України, на своїй сторінці в Facebook.

За життя дівчинки медичні працівники боролися до останнього, однак, врятувати дитину не вдалося. Внаслідок захворювання небезпечною недугою у чотирирічної дитини почалися ускладнення - пневмонія. Дівчинка померла 27 червня. Загиблій дівчинці не була проведена своєчасна профілактична вакцинація від кору.

За словами заступника міністра охорони здоров'я, захворюваність на кір стрімко зростає, тому громадяни повинні прийняти єдиний адекватний і безпечний варіант профілактики - вакцинацію. Згідно з відомостями МОЗ, вакцина закуплена в необхідній кількості, співробітники медустанов запрошують проходити щеплення згідно з плановим календарем. При цьому Сивак відзначає, що загибла дівчинка не мала жодного щеплення від цієї небезпечної недуги.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь