Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Китайці інвестують мільйони доларів в удосконалення аеропорту Житомира

Одна з великих китайських компаній First Highway Engineering Co Ltd має намір інвестувати майже десять мільйонів доларів на будівництво сучасної злітної смуги в аеропорту Житомира. Даною новиною поділилися представники міжнародного аеропорту в Житомирі.

Згідно з відомостями прес-служби повітряного порту, якщо уряд України створить необхідні умови, зокрема надасть гарантії під виділення коштів китайською компанією на будівництво злітно-посадкової смуги в аеропорту Житомира, то інвестори з Китаю готові виділити майже 10 мільйонів доларів на реалізацію проекту. Такий намір китайська делегація озвучила під час переговорів з міським головою Житомира Сергієм Сухомлином і власником повітряного порту.

За словами Сухомлина, якщо Кабінет Міністрів дасть необхідні гарантії, а китайська компанія втілить проект у життя, то Житомир зможе претендувати на прихід лоукостерів в аеропорт.

Варто відзначити, що це неєдиний намір китайців інвестувати в інфраструктуру українських міст.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.