Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Коли українці стануть харчуватися якісними продуктами?

Paper bag with food on a white background.

Президент України Петро Порошенко підписав закон, який обумовлює контроль за якістю та безпекою продуктів харчування. Закон України «Про державний контроль, що здійснюється з метою перевірки відповідності законодавству України про безпечність та якість харчових продуктів і кормів тварин, здоров’я та благополуччя тварин» вступить в силу навесні 2018 року. Даною інформацією поділилися представники Міністерства аграрної політики та продовольства України.

За словами співробітників відомства, необхідність охоплення всього процесу і всього ланцюжка виробництва продукції від поля до столу українських споживачів дасть можливість виробникам працювати згідно з європейськими стандартами. Зокрема поліпшення чекають в першу чергу і громадян України, адже тепер вони зможуть бути впевнені в якості, а найголовніше — в безпеці продуктів харчування.

При цьому в міністерстві підкреслюють, що для повноцінного функціонування даного закону необхідно прийняти ще дуже велику кількість підзаконних актів, чим, власне, і будуть займатися у відомстві.

До слова, і зараз українські продукти мають високі показники якості. Так, вінницьке молоко оцінили на презентації продукції в США, де українські зразки отримали кращий результат у порівнянні з американськими.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.