Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

У Маріуполі госпіталізували вагітну, у якої підозрюють ботулізм

Вчора, 4 липня, в одну з міських лікарень Маріуполя (Донецька область) доставлено вагітну жінку з підозрою на небезпечне захворювання - ботулізм. 

Напередодні пацієнтка разом зі своїм чоловіком їли в'ялену рибу, після чого обоє відчули нездужання. Вагітну дружину негайно доставили до медзакладу, а її чоловік відмовився від госпіталізації.

Стан хворої медики оцінюють як стан середньої важкості. Жінку на 36 тижні вагітності доставили в Перинатальний центр Маріуполя, де за нею спостерігають фахівці. Поки страшний діагноз не підтверджено, маріупольські лікарі чекають результатів аналізів. Вакцини в місті немає.

Згідно з попередніми даними, риба, яку вживала вагітна жінка та її чоловік, і яка була заражена ботулізмом, куплена на ринку в Кальміуському районі Маріуполя. Відомості про реалізацію неякісної продукції були передані до відповідних органів влади, чиї співробітники проводять перевірку за даним фактом, однак процес ускладнюється тим, що продукт був придбаний на стихійному ринку.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь