Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

На Волині цукровий завод налагодить безвідходне виробництво

p1010023-63009

На Гнідавському цукровому заводі (Волинська область) мають намір реалізувати проект, який дозволить забезпечити процес безвідходного виробництва на підприємстві. Даною інформацією поділилися в НАЦУ «Укрцукор».

Як повідомляється, завод обладнають експлуатаційними установками на відстійниках, які дозволять з нечистот добувати воду, добрива, електричну та теплову енергію. Даний пілотний проект розробили співробітники фірми «Adverio RNK» та інженери Гнідавського цукрового заводу, а узгоджували розробку у зарубіжних експертів, зокрема з Нідерландів, Ізраїлю, Франції та Бельгії.

Найближчим часом на підприємстві забезпечать вироблення біогазу, який видобуватимуть з відходів виробництва цукру. Надалі його почнуть використовувати на установках заводу. Згідно з попередніми даними, уже наступної весни підприємству не знадобляться фільтраційні поля.

Отримання тепло- і електроенергії реалізовуватимуть за допомогою технологій, які призначені для переробки залишків спиртового виробництва — барди.

У НАЦУ відзначають, що подібний проект буде реалізовуватися в Україні вперше, він визначить подальший шлях розвитку цукрового виробництва в країні.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.