Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Дніпропетровська модель з інвалідністю знялася для Vogue Ukraine

Олександра Кутас - модель з інвалідністю з міста Дніпро знялася для відомого жіночого журналу про моду Vogue Ukraine. Про це інформують місцеві ЗМІ з посиланням на популярне видання.

Олександра стала першою моделлю в Україні з інвалідністю. Дівчина з яскравою зовнішністю і вольовим характером є радником мера Дніпра по доступності міської інфраструктури, а також має успішну кар'єру моделі. Одне з останніх досягнень Кутас - зйомка в Нью-Йорку (США) для журналу Vogue Ukraine.

За словами Олександри, поїздка у «Велике яблуко» стала для неї четвертим візитом в місто, проте в якості моделі дівчина відвідала Нью-Йорк вперше. Кутас запросили взяти участь в одному з модних шоу - Runway of Dreams Gala. Модель охоче погодилася, адже ця була можливість розповісти світові про Україну і про себе. Олександра зазначає, що вона була єдиною моделлю з Європи. На заході Кутас познайомилася з багатьма знаменитими і впливовими людьми, зокрема з моделлю Ребекою Марин, у якій біонічна рука.

Дніпропетровська модель поділилася планами на майбутнє і розповіла, що після поїздки в США її чекає робота з модельним агентством Індії.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь