Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

В Україні знову намагаються поширити новий комп’ютерний вірус

Протягом тижня українські користувачі глобальної мережі отримують на електронну пошту підозрілі файли, що містять шкідливі файли. Про новий комп’ютерний вірус на своїй сторінці в Facebook повідомив Олександр Кардаков, український ІТ-підприємець.

За його словами, протягом тривалого часу все більше українців звертаються до фахівців його компанії з повідомленнями про поштові розсилки, які містять шкідливий код, захований в одному з архівних форматів, наприклад: ARJ, 7-ZIP або ZIP. Одну з таких розсилок співробітникам компанії Кардакова вдалося перехопити. Шкідливий код був замаскований під лист із вкладеним рахунком і супутніми реквізитами. При цьому бізнесмен зазначає, що зміст документа аналізується, проте вже зараз ясно, що в ньому міститься активна частина, яка має намір встановити інтернет-з’єднання.

ІТ-підприємець радить українським користувачам видаляти і не відкривати листи з архівними вкладеннями, які були відправлені з незнайомих або неперевірених адрес. Також рекомендується користуватися попереднім переглядом вмісту файлу, якщо у користувачів MS Exchange або MS Outlook, а підозрілі вкладення краще переміщати в карантин з подальшим поглибленим скануванням.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий