Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

На Черкащині відкрили завод з виробництва меду Beehive

У Черкаській області 11 вересня відбулося урочисте відкриття нового заводу з виробництва меду Beehive. Загальна вартість даного проекту склала 10 мільйонів євро. Детально про українсько-австрійське дітище розповів Степан Кубів, міністр економічного розвитку і торгівлі.

За його словами, у високотехнологічному виробництві задіяні 115 співробітників. Річна продуктивність підприємства складе 16 тисяч тонн готової продукції, а харчова безпека сертифікована відповідно до системи FSSC 22000. До речі, унікальний бізнес-проект здійснюється холдингом «Ефективні інвестиції».

Кубів зазначає, що в минулому році Україна експортувала меду на 97,3 мільйона доларів, з них 73,2 мільйона доларів припадають на країни Європейського Союзу. Тільки за перше півріччя 2017 року з України експортували в країни ЄС 16,7 тисячі тонн меду на суму майже 30 мільйонів доларів. Міністр відомства вказує, що такі показники позитивно впливають на розвиток галузі і тим самим привертають інтерес зарубіжних інвесторів.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь