Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

У Запоріжжі зафіксовано спалах кору

У Запоріжжі за останні кілька тижнів загострилася ситуація із захворюваністю на кір. Так, з кінця вересня до сьогодні вже зареєстровано 14 випадків. Про це інформує Запорізька обласна СЕС.

Згідно з оприлюдненими даними, 26 вересня надійшла інформація про першого хворого, а вже 12 жовтня їх число виросло до 14 осіб. Відзначається, що 42% хворих - це особи ромської національності, які проживають на території Шевченківського району Запоріжжя. Інші пацієнти перебували в тій чи іншій мірі з ними в контакті.

Як з'ясували в обласній СЕС, більшість хворих не мають жодного щеплення проти даного захворювання (в більшій мірі через відмову від планової вакцинації). Фахівці встановили, що джерелом поширення інфекції послужила сім'я, в якій в середині вересня захворіла на цю недугу малолітня дитина, яка спілкувалася напередодні з приїжджими родичами з Київської області, де вже реєстрували кір.

Зараз хворим надається необхідна медична допомога в медустановах Запоріжжя.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь