Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Київ і Торонто з'єднають прямим рейсом

Уже влітку 2018 року вітчизняна компанія «Міжнародні авіалінії України» відкриє ще одне сполучення - прямий рейс між українською і канадською столицями. Дана інформація надійшла від прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, який заявив про пряме авіасполучення між Канадою і Україною за підсумками зустрічі з представницею провінції Онтаріо Кетлін Вінн.

Так, на урядовому порталі України повідомили, що глава відомства був радий анонсувати, що з літа майбутнього року українська столиця і Онтаріо стануть ще ближчими за допомогою регулярного авіарейсу Київ - Торонто. Виконувати перевезення має намір вітчизняна компанія «Міжнародні авіалінії України».

Крім того глава Кабінету міністрів зазначив, що нове авіасполучення буде істотно сприяти як і раніше зміцненню міжлюдських контактів, а також відкриє перспективи і нові можливості для розвитку українського бізнесу в контексті Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою, яке вступило в силу 1 серпня поточного року.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь