Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

У Кривому Розі вчителька заклеїла скотчем роти учням, щоб ті замовкли

В одній зі шкіл в Кривому Розі стався резонансний випадок - педагог під час уроку хореографії заклеїла школярам роти скотчем, щоб ті не порушували тишу і мовчали. Відповідну інформацію в одній з груп соціальної мережі Facebook оприлюднив батько дівчинки, чию гідність таким чином принизила вчителька.

За словами чоловіка, інцидент стався днями, коли його дочка, учениця 2 класу відвідавши урок хореографії, разом з іншими дітьми була принижена вчителькою. Пояснюючи ситуацію, чоловік додав, що дівчинці і ще декільком школярам вчителька зробила пару зауважень за розмови. По всій видимості, діти не відреагували на слова педагога, і тоді викладачка хореографії заклеїла учням роти скотчем, щоб ті більше не сміли шуміти і відволікатися на розмови. Батько другокласниці зазначив, що такі дії вчительки принизили гідність його дочки та інших дітей.

Підсумовуючи, чоловік написав, що він наполягає, щоб його дочка була захищена від таких педагогів. У зв'язку з цим батько має намір скаржитися директору школи.

Варто зазначити, що думки людей щодо даного інциденту розділилося - частина людей писала під публікацією, що вчинок вчительки неприйнятний, інші відзначали, що сучасні діти втратили зв'язок з реальністю і поводяться на уроках аморально.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь