Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Турецький лоукостер має намір відкрити «дочку» в Україні

Бюджетний авіаперевізник «Pegasus Airlines» (Туреччина) розглядає можливість відкриття в Україні дочірньої компанії.

Відповідну заяву в одному зі своїх інтерв’ю зробив Емре Пекесен, директор лоукостера з продажу та розвитку мережі.

За словами представника авіакомпанії, зараз вже відбулися переговори між менеджментом організації та Міністерством інфраструктури України, на яких обговорювалося питання можливого відкриття спільного підприємства. Відзначається, що контрольний пакет в дочірньої компанії буде належати українським інвесторам, а перельоти здійснюватимуться як внутрішні, так і міжнародні.

Крім того, Пекесен додав, що Україна є цікавою для турецького лоукостера. Перспектива полягає в тому, що на території України авіаперевезення здійснює єдина компанія — МАУ (Міжнародні авіалінії України), при тому, що в державі значне число населення, а також середнє зростання ВВП по регіону.

До слова, зараз співробітники «Pegasus Airlines» вивчають на скільки ситуація для відкриття «дочки» в Україні буде сприятливою. Однак це остаточно не свідчить про те, що турецький лоукостер неодмінно відкриє представництво в Україні.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.