Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Час чудес: в різних містах України відкриваються резиденції Святого Миколая

В Україні низку чарівних новорічних свят відкриває День Святого Миколая, який відзначається 19 грудня. До слова, в різних українських містах уже приступили до підготовки до цього світлого свята.

Так, в Києві та Одесі з 1 грудня запрацює резиденція Святого Миколая. В українській столиці вона розміститься на території Києво-Печерської лаври у Великій дзвіниці. Малюки і їхні батьки зможуть відвідати альтанку бажань, передати листа українському Санта Клаусу і навіть зустрітися з ним особисто, відвідавши його кабінет.

Крім того організатори відзначають, що за вказаною адресою відбудеться виставка художніх робіт Михайла Гайового, Галини Дюговської і Володимира Балибердіна, також пройдуть майстер-класи та дитяче свято «Візит Святого Миколая».

В Одесі резиденція буде відкрита в ботанічному саду, де маленькі жителі приморського міста зможуть передати свої листи Святому Миколаю і, звичайно ж, сфотографуватися з ним особисто. Організатори заходу зазначають, що, відвідавши резиденцію Миколи, діти дізнаються про українські традиції і свята, зможуть відвідати майстер-класи зі створення новорічних іграшок і сувенірів.

До слова, головну ялинку в Україні відкриють саме в День Святого Миколая - 19 грудня в Києві.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь