Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

В ОАЕ відкрили центр реабілітації за методом українського професора Козявкіна

В Об'єднаних Арабських Еміратах днями відбулося офіційне відкриття Центру лікування і реабілітації за методом українського лікаря-невролога професора Володимира Козявкіна. Про це інформує Львівська облдержадміністрація.

Так, у відомстві розповіли, що проект впроваджений спільно із західними партнерами Cambridge Medical and Rehabilitation Center. Лікарі і фізіотерапевти філій даної компанії, згідно зі стандартами, пройшли дистанційний курс лекцій, а після - практичне навчання у місті Трускавець в міжнародній клініці професора Козявкіна.

Відзначається, що в АОЕ центр спеціалізуватиметься на наданні допомоги дітям, у яких діагностовано церебральний параліч, а також інші хронічні неврологічні патології. При цьому керівники групи Cambridge Medical and Rehabilitation Center вказали на те, що раді співпрацювати з українським професором, так як його методу немає аналогів у світі. До слова, охочих працювати за методом Козявкіна виявилося набагато більше, ніж планувалося, внаслідок цього питання розширення і відкриття інших філій є тимчасовим.

Примітно, зараз підписано угоду про партнерство, за умовами якої мережа таких реабілітаційних центрів з'явиться не тільки в Еміратах, а й інших державах Близького Сходу.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь