Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Реконструкція трьох озер в Київському зоопарку завершиться в жовтні

Завершуються роботи з реконструкції знаменитих озер у Київському зоопарку. В інформації прес-служби Київської ради йдеться, що доступні для відвідувачів озера будуть вже в жовтні цього року.

За словами заступника голови Київської міськдержадміністрації В'ячеслава Непопа, всі три озера отримають капітальну систему очищення води. Вже змонтовано систему, за допомогою якої з водойм буде відбиратися забруднена вода. Після механічного очищення вода пройде через ультрафіолетове випромінювання. Її передбачається використовувати для поливної системи зелених насаджень зоопарку. Бруд відправиться в каналізаційну систему. У озера ж буде надходити свіжа вода з артезіанських свердловин, які пробурені спеціально для цих цілей. Крім того, вода буде очищатися природним шляхом - за допомогою біологічного плато з каменів і рослин.

Киян і гостей столиці чекає багато сюрпризів і нововведень. Водні каскади і водоспади, сад з рідкісними рослинами і камінням будуть на першому озері. На другому озері, де живуть пелікани, з'явиться будівля-скеля для зимівлі птахів. Третє озеро обладнується поглибленням, призначеним для зимівлі птахів. На березі споруджений амфітеатр, де будуть проходити зустрічі, презентації, лекції і т. п.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь