Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Іноземні туристи все частіше обирають Україну

Київ готується встановити рекорд за кількістю туристів, що побували в місті в поточному році. За даними міської держадміністрації, цифра очікується майже 2 000 000 людей. Для порівняння: за останні роки найбільше гостей Київ прийняв в 2013-му році — трохи більше 1 000 000 людей.

Щомісячне число людей, які приїжджають в столицю України з інших країн, дає підстави сподіватися на це, стверджують в управлінні туризму Київської адміністрації. Змінюється портрет мандрівників. Ще кілька років тому до Києва приїжджало більше росіян. Зараз це — гості з Білорусі, США, а також Ізраїлю. Цікаво, що в цілому, в Україні більше приїжджає німецьких туристів. На 2-му місці — Данія. Мандрівники з США займають 3-тє місце. На 4-му — туристи з Данії, а на 5-му — поляки. Все частіше авіаквитки в Україну купують жителі Естонії, Латвії, Алжиру, Канади, Австралії та Японії. Найбільш популярними містами для іноземних туристів, крім Києва, є Львів, Одеса, Харків і Дніпро.

Фахівці вважають, що зростанню туристичної привабливості України сприяли фінал Ліги чемпіонів, конкурс «Євробачення». Ці заходи залишили хороші враження у іноземних туристів і сприяли формуванню позитивного іміджу приймаючої сторони.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий