Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Одеський тревел-фотограф підкорив журі конкурсу в Японії

Про чергову нагороду, на конкурсі в Японії дізнався відомий одеський майстер в області тревел-фотографії Євген Самученко. Журі конкурсу, який проходив під ліричною назвою «Море хмар» нагородив його роботу гран-прі.

Знімок називається «Шторм в туманному океані». Одесит зобразив на ньому рисові тераси в одному з китайських сіл — Дажай. Він майстерно зловив мить, коли туман немов укутав село. Журі відзначило, що композиція фотографії чиста і ефективна, туман немов рухається і передає хвилюючий настрій автора всім, хто дивиться на його роботу. Цікаво, що навесні цього року фотохудожник з Одеси підкорив японців своєю роботою «Дві порції морозива» і також був визнаний переможцем конкурсу. За останні 2 роки понад 30 знімків Євгена Самученко перемагали на різних міжнародних і українських фотоконкурсах. Фотохудожник спеціалізується на пейзажних, жанрових, нічних зйомках. Він багато подорожує країнами світу. Його знімки виставлялися в Великобританії, Італії, Туреччині, Арабських Еміратах, Польщі, США та, звичайно ж, в Україні. Вони публікувалися в журналах, книгах, онлайн версіях світових видань.

Понад 200 своїх робіт автор безоплатно передав для використання Вікіпедією.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий