Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Співробітники ДБР викрили незаконну схему ввезення елітних машин в Україну

Співробітники Державного бюро розслідувань викрили схему, за допомогою якої на територію України незаконно ввозилися автомобілі елітних марок. Про те, яким чином діяла дана схема, поінформували в прес-службі відомства.

Повідомляється, що в схемі були задіяні працівники Львівської митниці, через яку елітні машини ввозили в Україну. Отримавши оперативну інформацію про діяльність угруповання «автомобільних ділків», слідчі зареєстрували факт незаконного ввезення в Україну «Мерседеса». І вже потім було «розкручено» весь ланцюжок. З’ясувалося, що для поставки автомобілів на територію нашої країни використовувався режим тимчасового ввезення, або пред’являлися документи дипломатичних представництв іноземних країн. Таким чином ділки звільняли себе від сплати необхідних у звичайних випадках митних платежів, — відзначили у відомчій прес-службі. На території нашої країни з прибулими машинами преміум-класу також працювали по «накатаній» схемі. Одні особи виготовляли пакет фальшивих документів, під які інші громадяни «перебивали» ідентифікаційні номери складових частин і вузлів автомобілів. І вже треті особи продавали машини.

Якби «Мерседес» приїхав в Україну на законних підставах, довелося б сплатити митний збір в розмірі 659 000 грн. В даний час слідчі ДБР з’ясовують, скільки ж таких автомобілів було ввезено за даною схемою, і яку суму збитків, заподіяно державі.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.