Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Захисники тварин Львова закликають відмовитися від хутряних виробів

Зоозахисники та волонтери Львова взяли участь у антихутряній акції «Знімай хутро назавжди!», яка пройшла в неділю в декількох містах України.

Захід відбувся під стінами Львівської Ратуші. Учасники акції тримали в руках плакати відповідного змісту і розповідали всім, хто цікавився акцією протесту, про цілі антихутряного руху, про необхідність захистити тваринний світ в Україні, припинити цілеспрямоване вбивство тварин і створити для них сприятливі умови існування в природному середовищі. За словами однієї з учасниць акції протесту Ірини Юзик, зоозахисники підтримують законопроект № 10 019 зареєстрований в українському парламенті і направлений на заборону в країні діяльності хутряних ферм. У разі його прийняття, хутряне виробництво припинить існувати в Україні в 2025-му році. За цей час активісти мають намір готувати суспільство, адже, якщо не буде попиту на хутро, не стане і пропозицій. До міжнародного проекту Fur Free Retailer, який передбачає відмову від використання натурального хутра, вже приєдналися 17 українських дизайнерів. Серед них — Andre Tan, Elena Reva, LAKE та BEVZA.

Аналогічні акції пройшли в столиці України, а також в Дніпрі, Тернополі, Полтаві, Харкові, Одесі, Запоріжжі, Миколаєві.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.