Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Україна переходить на літній час — пора підготувати до цього свій організм

Залишилося трохи більше тижня до переходу нашої країни на літній час. Нагадаємо, що стрілки на годину вперед переведуть в ніч з 30-го на 31-е березня, о 3 годині ранку.

Не виключено, що після цього наша країна відмовиться від щорічних переходів на літній і зимовий час. Справа в тому, що ще рік тому про такі наміри заявили в Євросоюзі. Відомо, що остаточно країни, що входять в ЄС, визначаться, що називається, «на днях». Більшість з них готові перевести стрілки востаннє вже в кінці березня. Але не виключено, що деякі держави захочуть залишитися «на зимовому часі». Тоді вони остаточно переведуть годинник на нього восени поточного року. У будь-якому випадку, переведення часу в Євросоюзі, пов’язане з тривалістю світлового дня, має припинитися. Як вчинить Україна, в принципі, зрозуміло. В уряді вважають, що обчислення часу в країні повинно відповідати міжнародній практиці.

Але переведення стрілок в березні не уникнути. Тому пропонуємо пораду від фахівців, яка допоможе легше пережити неминуче. Отже, вже із завтрашнього ранку потрібно вставати раніше хвилини на 10-15, кожен день додаючи такий же час. Прокинувшись, глибоко вдихніть, щоб наповнити мозок киснем. Широко розкрийте штори на вікні і підставте сонцю обличчя. Денне світло допоможе підбадьоритися. Увечері також лягайте раніше звичайного часу на 10-15 хвилин. Наступного разу — на 20-30 і т. д.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий