Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

У столиці мають намір побудувати нові бювети і відремонтувати старі

У Києві до 2025 року мають намір привести в робочий стан близько 200 бюветів, а також добудувати нові артезіанські свердловини. Відповідна інформація надійшла в суботу, 24 березня, від директора спеціалізованого водогосподарського комунального підприємства «Київводфонд» Світлани Козловської.

За її словами, відомство планує побудувати нові артезіанські свердловини і повернути в робочий стан 198 бюветів до 2025 року. Протягом відведеного часу співробітники комунального підприємства відновлять 28 непрацюючих бюветних комплексів шляхом будівництва нових артезіанських свердловин з маленькою продуктивністю, а також збільшать мережі бюветних комплексів української столиці, побудувавши 7 нових таких споруд.

Крім того, представниця «Київводфонд» вказала, що в порівнянні з 2015 роком, коли налічувалося 127 бюветів, зараз кількість функціонуючих бюветних комплексів зросла в Києві на 33%.

Примітно, зараз кияни і гості міста можуть скористатися 169 бюветами в різних районах столиці.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь