Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

В Одесі відкрилася експозиція живопису німецьких авторів 16-19-го століть

Працівники музею західного і східного мистецтва підготували для любителів живопису незвичайну виставку. Із запасів вони підняли для демонстрації полотна, книги, фарфор, виготовлені в 16-19-му століттях.

Перед відкриттям виставки співробітники музею виконали колосальну роботу, стверджує заступник. директора з наукової роботи музею Ірина Глєбова. Більшість експонатів (майже 70%) ніколи раніше не виставлялися для широкого показу. Була ретельно вивчена кожна робота, уточнені її історія і автори, інші моменти. В експозиції представлені роботи знаменитих авторів, наприклад, картина Габріеля Макса «Світло» (19 століття), роботи Хрістіяна Дітріха (18 століття), Ольга Дюгера, Євгенія Кампа, Адреса Аффенбаха та інших. Виставка працюватиме до 24-го травня. Її назва - «Ода до радості», народилася сама собою. Одним з найцікавіших експонатів став гравірований портрет німецького поета Шиллера. Саме він здався музейним працівникам об'єднуючим штрихом експозиції, яка, на їхню думку, несе позитивний і просвітлений позив. Тому виставка отримала назву твору поета.

Відомо, що «Ода до радості», музику до якої написав Людвіг Ван Бетховен, є гімном Євросоюзу і символізує прагнення людей об'єднатися.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь