Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

У Дніпрі створили карту екологічних ініціатив

Карта екологічних ініціатив з'явилася в Дніпрі. Про це поінформувала прес-служба міської ради. Також відбулася презентація проекту.

Рішення про створення подібної карти було прийнято для того, щоб представники різних громадських організацій, в тому числі і екологічної спрямованості, мали можливість співпрацювати між собою, координувати роботу, об'єднувати зусилля і т. д. На карті представлені всі ініціативи, які існують на даний момент . Будь-яка структура, будь-який житель міста може дізнатися, які акції і заходи, пов'язані з охороною навколишнього середовища, прибиранням територій, висадкою дерев і т. п., будуть проходити в тих чи інших районах міста. Всі бажаючі можуть зв'язатися з організаторами і запропонувати свою допомогу або просто прийти в призначений час і попрацювати з іншими жителями Дніпра. Крім того, ініціатори власних заходів також можуть позначити їх на карті екологічних ініціатив. Для цього потрібно зателефонувати на гарячу лінію міськради. У прес-службі зазначають, що активних захисників природи і прихильників здорового способу життя в Дніпрі з кожним роком стає все більше.

До речі, 20 квітня пройде велика міська толока на обох берегах Дніпра.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь