Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

У Новоград-Волинському лісництві пройшла акція «Посади ліс»

Лісничі лісо-мисливського господарства в Новоград-Волинському районі (Житомирська область) виступили ініціаторами та організаторами проведення на території господарства екологічної акції під назвою «Посади ліс».

За словами головного лісничого Георгія Юзвінского, акція пройшла в кілька етапів, що дало можливість залучити до неї велику кількість жителів району. Молодими лісовими культурами вже засаджено більше 140 га. Решта дерев із запланованого обсягу будуть посаджені найближчим часом. Співробітники лісгоспу поставили перед собою мету оновити ліс на площі не менше 308 га. Екологічна акція в цьому році проходить під девізом «Ліс і освіта». Саме тому до роботи залучають колективи викладачів та учнів місцевих шкіл. Активну участь в оновленні лісового масиву взяли і журналісти районних засобів масової інформації. Крім того, запланована закладка 10-го, ювілейного журналістського лісу. У роботах візьмуть участь журналісти з усієї області.

«Ми пишемо листи в майбутнє» — так назвав акцію «Посади ліс» один з її учасників. Дерева виростуть і стануть нагадуванням про тих, хто їх посадив — в турботі про наступні покоління.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.