Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Архітектор з Донецька підкорює своїми творіннями

Архітектор з Донецька відкрив в Києві майстерню «KUST ceramics», в якій вчить мистецтву.

30-річний донеччанин Віктор під час бойових дій, які розгорнулися на Сході України, переїхав разом з дружиною в українську столицю. За короткий проміжок часу молодий чоловік відкрив в Києві майстерню, де особисто створює неймовірні скульптури з глини, а також стильні предмети для декору, домашнього і офісного інтер’єру. Крім того, на базі «KUST ceramics» архітектор намагається створити освітню платформу і проводить в ній майстер-класи для всіх бажаючих. До слова, починав свою діяльність в Києві хлопець з невеликого куточка в частині студії біля Контрактової площі.

За словами самого Віктора, ще в дитинстві він любив ліпити з глини, пластиліну. У 7 років хлопчик пішов у художню школу, а після — став учнем відомого донецького художника Георгія Беро, викладача одного з місцевих арт-училищ. Однак саме вища освіта за спеціальністю архітектор відкрила донеччанину широкий спектр знань в композиції і дизайні.

На даний момент скульптор створив і свій власний бренд — «KUST ceramics».Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий