Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Ryanair збільшить свою присутність в Україні в 2 рази

Ірландський лоукостер Ryanair збільшить в Україні кількість рейсів в інші країни. Відповідна інформація надійшла сьогодні, 6 серпня, від представників авіакомпанії.

У повідомленні говориться, що збільшення кількості рейсів пов’язане з переходом лоукостера на зимовий розклад, який буде введено вже в листопаді 2019-го року. При цьому вказується, що в листопаді минулого 2018-го року маршрути компанії з України налічували всього 17 напрямків (зі столиці та Львова), а в поточному році Ryanair приготував для українців маршрутну мережу з 40 напрямків, в тому числі з Києва, Львова, Харкова та Одеси .

Так, з української столиці громадяни зможуть полетіти по 26 напрямках, що передбачає 80 рейсів на тиждень (раніше — 12 напрямків і 38 рейсів протягом тижня), з Одеси — 6 напрямів і 13 рейсів на тиждень (в минулому році напрямків з курортного міста зовсім не було), з Харкова — 3 напрямки і 6 рейсів протягом 7 днів (як і в Одесі, в минулому році напрямків з Першої столиці не було).

Примітно, в той же час зі Львова з цієї осені не очікується збільшення кількості авіарейсів.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.