Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

В Україні презентують комікс для незрячих людей

У Києві презентують випуск першого коміксу для незрячих людей, який має назву «Блайндмен».

Як стало відомо, для створення даного видання використовувалися рельєфні форми і шрифт Брайля. Вказується, що проект буде представлений в 3-х форматах, зокрема, як книжки, постери (для інтеграції в освітні та інклюзивні музейні програми) і гіпсові рельєфи з аудіосупроводом (для презентації і у виставковому просторі).

Варто відзначити, що герой і його історія були створені українськими авторами ще в 2018 році. У центрі уваги — людина з проблемами зору, яка відчуває коливання звукових хвиль при дотику до стін. Згідно з сюжетом, через тактильний контакт він сприймає спершу гармонійні звуки, а після — дисгармонійні і в підсумку доходить до переживання складного звукового простору.

Примітно, в Києві виставка, присвячена «Блайндмену», а в контексті — зустрічі зі світом і самим собою, відбудеться в кінці серпня. До слова, вона пройде в галереї не в білих стінах (як це було раніше), а в кольорових, що підкреслить текстуру текстів та зображень.

Реалізація випуску коміксу проходить за підтримки Українського культурного фонду.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.