Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

В Україні заборонили популярний медичний препарат

В Україні заборонили реалізацію препарату Німесил (примітка редакції — препарат застосовується як протизапальний, знеболюючий і жарознижуючий засіб). Про це стало відомо вчора, 6 вересня, від прес-центру Держслужби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

У повідомленні говориться, що відповідне рішення було прийнято відомством на підставі виявлення зазначеного препарату з маркуванням польською мовою. Йдеться про Німесил, що випускається в гранулах для оральної суспензії (серія 92176, одноразові пакетики, 100 мг по 2 грами), виробництва Laboratori Guidotti SpA, Італія.

Вказується, що дана серія лікарського засобу маркована польською мовою і офіційно не ввозилася на територію української держави. У зв’язку з цим і було прийнято рішення про заборону цього препарату.

Примітно, через аналогічні причини в травні поточного 2019-го року фахівці Держслужби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками також заборонили поширення 2-х серій препарату Німесил, які були марковані польською мовою.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.