Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

В Україні мають намір підвищити «мінімалку»

В Україні в наступному 2020 році мінімальна заробітна плата збільшиться на 550 гривень. Відповідне зростання «мінімалки» передбачає проект закону про державний бюджет України на 2020 рік, поінформувала міністр фінансів Оксана Маркарова під час брифінгу з журналістами.

За її словами, мінімальна зарплата в Україні, яка закладається в бюджет на майбутній рік, збільшується на 550 гривень. Так, станом на 1 січня 2020 року, «мінімалка» складе 4 723 гривні. Вказується, що дана відмітка відповідає показнику зростання.

При цьому Маркарова додала, що головним завданням уряду є економічне зростання, в тому числі економічне зростання через зростання продуктивності (до слова, істотне збільшення мінімальної зарплати в країні не відповідало б зростанню продуктивності).

Варто зазначити, що законопроект «Про державний бюджет України на 2020 рік» (№ 2000) був зареєстрований 15 вересня. Крім зростання «мінімалки» до 4 732 гривень, в ньому закладено курс долара — на рівні 28,2 гривні за 1 умовну одиницю. На оборону і безпеку в законопроекті передбачено майже 246 мільярдів гривень, на виплату субсидій — понад 47 мільярдів гривень.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.