Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

МАУ планує тимчасово припинити польоти до Китаю через коронавірус

Авіакомпанія МАУ виконає два рейси до Китаю для евакуації українців через спалах коронавірусу в країні. Потім авіаперевізник скасує рейси в цьому напрямку до 24 лютого.

Як повідомляє прес-служба МАУ, 31 січня і 4 лютого авіакомпанія виконає два рейси з Сана (Китай) до Києва. У МАУ підкреслили, що це будуть рейси виключно на вивезення пасажирів.

До 24 лютого авіаперевізник не виконуватиме рейси в Китай до нормалізації ситуації. Це попередня дата, її можуть переглянути, якщо поширення вірусу продовжиться.

На території Китаю в даний час знаходиться близько 10 тисяч громадян України. Про це повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данилов.

«У нас сьогодні там знаходиться приблизно 10 тисяч наших громадян. Це наші студенти, це люди, які працюють в наших консульських і посольських підрозділах, це люди, які працюють за контрактами в Китаї. Ми сьогодні майже з усіма маємо налагоджений зв’язок, розуміємо, де вони знаходяться, в якому вони стані», — сказав Олексій Данилов.

За його словами, «поки що ніяких проблем у наших громадян, які перебувають в Китаї, нема».

При цьому в разі потреби влада Україна розгляне питання евакуації частини українських громадян з території Китаю.

За останніми даними, як мінімум 106 осіб померли в результаті зараження вірусом, підтверджено 4603 випадків зараження в Китаї.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.