Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

В Ужгороді припиняється робота громадського транспорту

З сьогоднішнього дня припинив роботу громадський транспорт в обласному центрі Закарпаття - в Ужгороді. Таке рішення прийняла на позачерговому засіданні міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. 

Зауважимо, що Закарпатська область знаходиться по сусідству з Чернівецькою, де на даний момент зафіксовано найбільшу кількість людей, які заразилися коронавірусною інфекцією. Крім Ужгорода рух всього громадського транспорту зупинено ще в трьох обласних центрах Західної України - в Чернівцях (з 18 березня поточного року), в Івано-Франківську та Луцьку (з 19 березня).

З семи обласних центрів Західної України сьогодні, 20 березня 2020 року в штатному режимі працює міський транспорт Львова і Тернополя. Однак в цих містах маршрути обслуговує в основному комунальний транспорт - електротранспорт і автобуси. Приватні перевізники випустили на маршрути мінімальну кількість транспорту.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


One thought on “В Ужгороді припиняється робота громадського транспорту

Залишити відповідь