Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Одеський аеропорт тимчасово закривається

На час зупинки повітряного сполучення через карантин міжнародний аеропорт Одеси закривається взагалі - до 4 квітня.

Офіційне закриття аеропорту пояснюється не тільки припиненням всього повітряного сполучення, а й необхідністю активізувати роботи по завершенню будівництва нової злітної смуги та руліжних доріжок. Заодно це дозволить розпустити по домівках на карантин частину співробітників, безпосередньо незайнятих в тих чи інших процесах по обслуговуванню пасажирів.

Проте, в разі необхідності одеський аеропорт буде готовий в будь-який момент прийняти ті чи інші спеціальні авіарейси.

Прес-центр аеропорту повідомляє, що починаючи з 20:00 21 березня по 2:00 4 квітня 2020 року (за місцевим часом) аеропорт "Одеса" буде закритий для рейсів цивільної авіації, крім окремих заздалегідь узгоджених рейсів для перевезення осіб з метою забезпечення захисту національних інтересів і виконанням міжнародних зобов'язань.

Ці заходи є вимушеними і спрямовані на забезпечення безпеки наших пасажирів і жителів регіону. У той же час, вони дозволять почати фінальний етап реконструкції аеровокзального комплексу раніше запланованого.

Роботи триватимуть на будівництві нової рульової доріжки, яка з'єднає нову злітно-посадкову смугу з новим пероном.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь