Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Як працює комунальний транспорт Тернополя в режимі спеціальних перевезень?

У зв'язку з пандемією коронавірусної інфекції у світі та введенням в Україні карантину, з 23 березня 2020 року і до кінця карантину припинилася робота громадського транспорту Тернополя в штатному режимі.

Таке рішення прийнято Тернопільською міською радою ще 22 березня 2020 року. На відміну від Луцька, де комунальний електро- і автобусний транспорт взагалі припинив роботу, в Тернополі тролейбуси і комунальні автобуси таки курсують, проте працюють в режимі спеціальних перевезень.

Спеціальні рейси виконуються в період з 6:30 до 09:30, а також з 16:30 до 20:30. Пасажирами спеціальних рейсів можуть бути виключно співробітники медичних установ, аварійних і комунальних служб, правоохоронці, а також інші працівники, які забезпечують життєдіяльність міста в умовах карантину. При вході в тролейбуси і автобуси необхідно пред'явити відповідне посвідчення, пасажири повинні користуватися захисними масками.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь