Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Відновлення руху пасажирських поїздів буде не раніше середини травня

Пасажирські перевезення на українських залізницях можуть бути відновлені, на думку міністра інфраструктури, не раніше середини або навіть кінця травня.
У своєму відеоінтерв’ю міністр інфраструктури В’ячеслав Криклій розповів, що рух пасажирських поїздів на залізницях України може відновитися в умовах нинішнього карантину не раніше середини або навіть кінця травня. «Це роздуми не професіонала, а виключно якісь статистичні речі. Але мені здається, це буде друга половина — кінець травня, коли вже можна буде говорити про якесь пом’якшення, зменшення певних бар’єрів і відновленні мобільності. Але точно не раніше» — заявив міністр.

Говорячи про порядок відновлення пасажирського руху на залізниці, Криклій цілком покладається на думку медиків як більш компетентних в даному питанні. «Це їх компетенція, їх відповідальність, і тут ми довіряємо їм на 100%. Коли вони відповідне рішення внесуть, ми будемо готові» — зазначив він. Також міністр підкреслив, що в даний час спостерігається зростання кількості хворих на коронавірус. Крім того, хвороба торкнулася і «Укрзалізниці» — за його словами, захворіли на коронавірус вже два десятка залізничників.

Нагадаємо, що пасажирський рух на залізницях України було призупинено 18 березня. В цей день вранці вирушили в останні рейси регулярні поїзди далекого прямування та приміські поїзди. Потім було виконано кілька спеціальних «евакуаційних» рейсів — один з Риги, кілька з Перемишля на кордоні з Польщею. Також залізниця за графіком деяких скасованих приміських поїздів на більшості напрямків організувала «господарські» поїзди для перевезення залізничників до місць роботи. З 31 березня ці поїзди також перевозять медиків.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.