Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Уряд не планує відновлення руху пасажирських поїздів, автобусів та авіарейсів з 11 травня

В уряді України скептично ставляться до можливості відновлення пасажирських перевезень залізницею, а також приміського і міжміського автобусного сполучення та авіарейсів.
Сьогоднішні слова прем’єр-міністра Дениса Шмигаля і головного санітарного лікаря Віктора Ляшка дезавуювали попередні заяви міністра інфраструктури про можливість відновлення роботи пасажирського транспорту в середині травня — починаючи з 12 травня.

Зокрема, прем’єр-міністр Денис Шмигаль в прямому ефірі «Українського радіо» заявив, що карантин може бути навіть продовжений після 22 травня, а пасажирське міжміське сполучення поїздами та автобусами найближчим часом відновлюватися не буде. «Ми не бачимо можливості відкрити міжміський транспорт. Міський транспорт буде ходити і далі в тих режимах, в яких ходив. Вже мери будуть приймати рішення про збільшення кількості транспорту, про зміну його графіка роботи і, найголовніше, про адаптивний режим».

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко вважає, що відновлення роботи пасажирського транспорту починаючи з 11 травня негайно знецінить всі карантинні заходи, так як люди будуть тривалий час перебувати разом в салонах автобусів і вагонах. «Я на даний момент буду стояти на своєму, я не дозволю відновити відразу весь громадський транспорт. Оскільки як тільки буде відновлено громадський транспорт, у нас на карантині буде поставлено хрест».Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.