Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

З 15 червня в Україні відновлюється повітряне сполучення

З 15 червня українські аеропорти відновлюють міжнародні рейси. А внутрішні авіарейси можуть «полетіти» навіть на кілька днів раніше.
Про відновлення повітряного сполучення розповів вчора міністр інфраструктури Владислав Криклій. «Ми відкриття напрямків робимо на двох умовах. Перше — якщо країни відкриваються щодо нас. Друге — епідеміологічна ситуація», — заявив Криклій.

За словами міністра, найближчим часом після відновлення польотів з 15 червня можна буде полетіти в Туреччину, Грецію, Грузію і на Кіпр. Більш точні дані про напрямки міжнародних авіарейсів міністерство озвучить протягом тижня. Тим більше, що великі авіакомпанії постійно змінюють плани відновлення польотів в залежності від епідеміологічної ситуації та закриття кордонів.

Міжміські рейси по Україні, ймовірно, запустять на кілька днів раніше дати 15 червня.

Також Криклій повідомив, що обговорюється можливість проведення експрес-тестів на коронавірус в аеропортах і, можливо — двотижневої обсервації або самоізоляції для прибуваючих в Україні повітряних пасажирів.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *