Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Злощасний міст по дорозі на Чорноморськ обіцяють добудувати до весни 2021 року

Як заявив глава Одеської ОДА Максим Куций, в 2020 році міст через Сухий лиман по дорозі Одеса-Чорноморськ добудувати не встигнуть.

Тому Куций назвав черговий новий термін готовності моста-довгобуду — весна 2021 року. Також він розповів, що в 2020 році в Одеській області відремонтують 163 кілометрів доріг державного значення, в першу чергу — дорогу Балта-Подільськ.

Буквально напередодні цей міст прийняли в державну власність.

Будівництво цього моста ведеться з 2016 року і мало завершитися ще в 2018 році. Спочатку будівництво моста оцінювали в 100,5 мільйонів гривень, проте під час будівництва його кошторисна вартість зросла до 217 мільйонів гривень в березні 2020 року, за недавно затвердженим головою ОДА Максимом Куцим новим кошторисом — ціна моста зросла до 244,8 мільйонів гривень — майже в два з половиною рази.

До середини 2018 року будівництво фінансувалося мерією Чорноморська, Адміністрацією морських портів України та бюджетом Одеської області. За приблизно 130 мільйонів гривень звели основні капітальні конструкції моста — опори і прольоти. На даний момент кошти на будівництво моста відсутній як в міському бюджеті Чорноморська, так і в обласному бюджеті.

Проїзд через Сухий лиман на автотрасі М-27 Одеса-Чорноморськ вже кілька десятків років здійснюється за допомогою тимчасовою понтонної переправи. Останній раз понтон ремонтували в 2019 році, проте термін його служби закінчується вже в жовтні 2020 року. Тому владі Чорноморська, Одеської області та дорожнім службам необхідно якомога швидше вирішити питання з добудовою моста через Сухий лиман.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *