Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

«Укрзалізниці» доручили закупити електропоїзди з кондиціонерами

Напередодні українським залізницям доручили закупити нові електропоїзди з хорошою системою кондиціонування і вентиляції — але не сказали, за які гроші.

Під час селекторної наради з проблем протидії епідемії COVID-19 президент України доручив міністру інфраструктури України забезпечити закупівлю електропоїздів з хорошою системою кондиціонування, про що повідомляється на офіційному сайті президента. «Президент поставив завдання міністру інфраструктури Владиславу Криклію закупити електропоїзди, які будуть мати хорошу систему кондиціонування та вентиляції, щоб зменшити ризики інфікування», — сказано в повідомленні прес-служби президента.

Однак, у президента не розповіли про джерела фінансування такої закупівлі, її терміни. Немає також інформації і про кількість і типи електропоїздів, які треба закупити.

Раніше, ще в березні, президент давав вказівку залізничникам закупити дизельні поїзди Крюківського вагонобудівного заводу — і також без зазначення джерел фінансування.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *