Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Нафтопродукти витекли на одеський пляж із затонулого танкера

Розлив нафтопродуктів стався 21 червня через танкера Delfi, який затонув в Одесі на пляжі «Дельфін». Про це повідомили в прес-службі міськради.

Повідомлення про забруднення нафтопродуктами морської води надійшло від рятувальної служби о 7:30. Інформація була передана в Державну екологічну інспекцію, поліцію і Адміністрацію морських портів (АМПУ). Екологи взяли проби води о 9:50. Їх результати стануть відомі завтра, в понеділок.

АМПУ спільно з судновласником локалізували забруднення із застосуванням сорбенту.

Співробітники рятувально-водолазної служби попросили людей на пляжі не заходити у воду. Багато відпочиваючих не прислухалися до їх застережень.

Відзначимо, що ця подія відбувається вже не вперше. Масштабний витік палива з Delfi сталася в кінці травня. Еколог Владислав Балинський заявив, що влітку такі випадки з танкером відбуватимуться частіше.

25 червня закінчується термін, який виділили власнику Delfi для підйому судна. Передбачається, що після цього евакуацією танкера займеться АМПУ. Раніше кінцева дата неодноразово переносилася.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий